طراحی و ساخت نمایشگرهای با كاربرد خاص

نمایشگرهای موجود در بازار دارای قابلیتهای مشخص و معین می باشند كه برای كاربردهای عام ساخته شده اند و در مواقعی كه كاربران این نمایشگرها را برای كاربرد خاصی می خواهند كه كنترلر های موجود در بازار نیازهای آنها را برآوره نمی كند. گروه صنعتی ssco آمادگی كامل برای طراحی و ساخت نمایشگرهای خاص براساس نیازهای خریداران محترم را دارد. تعدادی از این نمایشگرهای طراحی شده در زیر ذكر گردیده است.

khas 1 - نمایشگرهای تخصصی

نمایشگر هوشمند زمان (مناظره ریاست جمهورس سال نود و دو)

این نمایشگر كه جهت مناظرات ریاست جمهوری ساخته شد. كه قابلیت نشان دادن زمان به سه رنگ مختلف را دارا بوده كه بستگی به چگونگی برنامه ریزی كاربر هر بازه ای از زمان را به یك نوع رنگ خاص نمایش می دهد. این نشانگر دو طرفه بوده و قابلیت دید از هر دو طرف را دارا می باشد.

monazere - نمایشگرهای تخصصی
khas 3 - نمایشگرهای تخصصی
khas 5 - نمایشگرهای تخصصی
khas 2 - نمایشگرهای تخصصی

تابلو خط تولید خودرو

این نمایشگر كه جهت مناظرات ریاست جمهوری ساخته شد. كه قابلیت نشان دادن زمان به سه رنگ مختلف را دارا بوده كه بستگی به چگونگی برنامه ریزی كاربر هر بازه ای از زمان را به یك نوع رنگ خاص نمایش می دهد. این نشانگر دو طرفه بوده و قابلیت دید از هر دو طرف را دارا می باشد.

این تابلو در خطوط تولید شرکت سایپا کاشان نصب گردیده است و قادر است تعداد خودرو هدف گذاری شده و همچنین انحراف لحظه ای از هدف و مقدار کلی تولید را نمایش دهد. نمایش ساعات باقیمانده شیفت هم از امکانات دیگر این نمایشگر می باشد. این نمایشگر قابلیت نمایش ساعت و تاریخ را هم دارد. نصب این نمایشگر در خطوط تولید خودرو این امکان را به مدیران و سایر پرسنل می دهد که در هر لحظه از وضیعت خط تولید مطلع گردند.

khodro - نمایشگرهای تخصصی

اسكوربرد تخصصی سوار كاری

این اسکوربرد برای اولین بار در گروه صنعتی SSCO طراحی و ساخته شده و بدون نمونه مشابه خارجی میباشد
قابلیت پخش زمان مسابقه به صورت فارسی و لاتین به دو حالت up conter و down conter با فونت های مختلف و اندازه دلخواه ، تعداد خطای سوار کار که خطاهای موانع توسط داور از طریق ریموت کنترل و خطاهای زمانی توسط نرم افزار اسکوربرد محاسبه شده و نمایش داده میشود مهمترین آیتم که در اسکوربرد حایز اهمیت است رنکینگ میباشد که نرم افزار با توجه به زمان سپری شده و تعداد خطاهای رخ داده محاسبه کرده و در پنجره ای از اسکوربرد به صورت یک عدد دو رقمی نمایش میدهد این اسکوربرد توسط یک نرم افزار بسیار هوشمند کنترل میشود. اسامی سوارکاران به همراه نام اسب آنها قبل از شروع مسابقه وارد نرم افزار شده و برروی تابلو نمایش داده میشود.
لحظه ورود سوار کار از گیت ورودی و همچنین خروج آن توسط سنسور با دقت بالا تشخیص داده میشود و به صورت وایرلس (بیسیم) و کد شده به اسکوربرد ارسال میگردد.
کلیه اطلاعات سوارکار اعم از ردیف ، اسم سوارکار ، نام اسب ، تعداد خطاها ، زمان و رنکینگ به صورت دسته بندی شده و مرتب شده بر اساس رنکینگ در خروجی نرم افزار ظاهر شده و قابل چاپ شدن میباشد. ضمنا در این نوع اسکوربردها میتوان علاوه بر اطلاعات فوق پیامهایی از قبیل خوش آمد گویی ، قوانین مسابقه ، اخطارها ، اطلاع رسانی و غیره نمایش داد.

sko201 - نمایشگرهای تخصصی

نمایشگر شمارش كالا

در کارخانجات و تولیدی ها سنجش و شمارش تعداد کالا و محصول تولید شده از اهمیت بالایی برخوردار است در همین راستا گروه صنعتی ssco اقدام به تولید دستگاه های تمام اتوماتیک شمارش نموده است که توسط سنسورهای دقیق نمونه گرفته و روی نمایشگر نمایش میدهد و همه این نمایشگرها عددی را که نمایش میدهند به یک نمایشگر مرکزی ارسال می کنند تا مجموع کل تولیدات کارخانه مانیتور شود. در بعضی مواقع مدیران کارخانجات برای هر ساعتى از شبانه روز یک مقدار مشخص تعیین می كنند که میزان تولید باید به آن حد برسد. در نمایشگر نهایی این target ها از قبل ذخیره می شود چنانچه میزان تولید از آن کمتر باشد اختلاف به صورت منفی و اگر بیشتر باشد به صورت مثبت نمایش داده میشود که نمونه این دستگاه در چندید كارخانه نصب شده است.

نمایشگر تولید كالا سه خطی

نمایشگر با سه خط نمایش كه عدد اول تعداد هدف گذاری برای تولید و عدد دوم تعداد كالای تولید شده و عدد سوم نیز تعداد كسر هدف را نشان می دهد. تعداد كالای هدف توسط اپراتور به تابلو داده شده و تعداد كالای تولید شده هم از سنسورهای وایرلس گرفته شده و عدد سوم نیز توسط نرم افزار محاسبه می شود. كلیه ارتباطات توسط بدون كابل كشی و با استفاده از سیستم وایرلس می باشد.

نمایشگر مشخصات آب استخر

این نمایشگر قابلیت نمایش دمای آب و محیط بیرون آب و رطوبت و PH را دارد.

فهرست