قیمت و مشاوره ی فنی خرید تلویزیون شهری

برای خرید تلویزیون شهری ، طول و عرض تلویزیونی که می خواهید بخرید به همراه یک عکس از جایی که قرار است تلویزیون در آنجا نصب شود را برای ما از طریق تلگرام به آدرس ssco_tv@ ( کلیک کنید ) ۰۹۱۰۰۵۹۱۰۰۵ ارسال کنید تا قیمت و مشاوره های لازم توسط همکاران ما داده شود.

تلویزیون شهری چیست؟

تلویزیون شهری، تلویزیون تبلیغاتي به تابلوهای بزرگی گفته می شود که در کنار چهار راه ها ، ورزشگاه ها و یا مراکز تجاری بر روی پایه های بزرگی نصب می شوند و پیام ها ، فیلم های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را پخش می کنند. تلویزیون های شهری به دو دسته بیرون سالن و داخل سالن تقسیم می شوند . تلویزیون های بیرون سالن به طور کامل ضد آب هستند و تا حدودی ضد ضربه اند و همچنین به راحتی در نور آفتاب تصاویر و فیلم ها را با کیفیت و وضوح بالا نمایش می دهند . از این تلویزیون ها بیشتر در فضا های باز شهری مانند میادین شهرها ، بزرگراه ها و فرودگاهها استفاده می کنند . تلویزیون های داخل سالن بیشتر در فضاهای بسته مثل سالن های کنفرانس ، آمفی تئاتر و مترو استفاده می شود لازم به ذکر هست با توجه به نزدیکی بیننده جهت تماشای این تلویزیون ها ، رزولوشن تلویزیون های داخل سالن نسبت به تلویزیون های بیرون سالن بیشتر است.

تلویزیون شهری تبلیغاتی
  • تلوزیون های شهری سبک هستند ، به آسانی نصب می شوند و قابلیت جابجایی و انتقال به مکانی دیگر را دارند.
  • هزینه برق مصرفی تلوزیون ها کم هست.
  • به آسانی می توان با موبایل یا لپ تاپ از طریق  wifi  و یا اینترنت، از راه دور، فیلم ها ، نوشته ها و تصاویر تلویزیون شهری را تغییر داد.
  • تلوزیون های شهری مدرن، اگر به درستی نصب و اجرا شوند شهرها را زیباتر می کنند.

تلویزیون غول پیکر ۵۰۰ متری

محل نصب تهران

تلویزیون  30 متری   4k

سفارش دهنده   صدا و سیما

  • تبلیغ بوسیله ی تلویزیون های شهری زباله ای تولید نمی کند و همچنین از قطع درختان جلوگیری می کند، در حالی که دیوار نویسی ، چاپ بَنر و پوستر اینگونه نیست.
  • به علت ماژولار بودن ( صفحه نمایش تلوزیون شهری تکه تکه هست مثل سرامیک های کف آشپزخانه ) براحتی هر قطعه خراب و معیوب جدا و با قطعه سالم جایگزین می شود.
  • با توجه به متحرک بودن نوشته ها و تصاویر ، تلوزیون های شهري در جذب عابران و مشتریان بسیار موفق تر هستند.
  • قیمت تلویزیون های شهري و بیلبوردهای LED در حال کاهش است و جایگزین مناسبی بجای بَنر ، پوستر و دیوار نویسی می باشد.

تلویزیون های ما كاملاً آفتاب دید با نوردهیِ بالا . ضدِ آب ( پخش تصاویر و فیلم ها زیر بارش برف و باران ) و مقاوم به ضربه و گرد و خاک می باشد و همچنین دارای ۲۴ ماه گارانتی است.

هر سؤالی در مورد تلویزیون شهری دارید ، تماس بگیرید با شماره    88948922  021    و یا    09100591005

نمایشگر تبلیغاتی  ۲۵۰ متری

محل نصب   تهران

تلویزیون تبلیغاتی  ۵۴ متری

محل نصب    میدان شهرداری بابل

تبلیغات در اینترنت ساده و راحت است، ولی تنها بخش کوچکی از کاربرانِ اینترنت آن را مشاهده خواهد کرد. نصب یک تلویزیون تبلیغاتی در مرکز تهران، در جایی که در معرض دید،  و عبور و مرور میلیون‌ها نفر است، غیر قابل انکار است. چه عابران متوجه پیام تلوزیون بشوند و یا نه!  باعث تغییر نگرش آن‌ها نسبت به  محصولِ شما و بَرند آن خواهد شد.

تی وی  شهري  ۹ متری   P5

تهران، مجتمع لئوما تقاطع فرشته – ولیعصر

اگر می‌خواهید برندی عالی و جذاب  برای شرکت تان ایجاد کنید، بیلبوردهای LED در محقق شدن آن به شما کمک خواهند کرد. مردم روزانه در مسیرِ محل کارشان، متوجه پیام ها و تبلیغات متعددی می‌شوند. یک بیلبورد ال ای دی که تبلیغات شرکت شما را نمایش می دهد، در میان بیلبوردهای قدیمی ، بیشتر به چشم می‌آید و توجه دیگران را به خود جلب می کند.

با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته، بیلبوردهای ssco  در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاوم بوده و می‌توانید سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید و لذت ببرید. علاوه بر آن، شما از افزایش فروش و درآمد حاصل از تبلیغات سود خواهید برد.

نمایشگر  12 متری  4k

سفارش دهنده     سایپا

تلویزیون نمایشگاهی 24 متری

سفارش دهنده    رایتل

تلویزیون 140 اینچی

محل نصب     ایستگاه راه آهن سمنان

تلویزیون    20 متری    Full HD 

سفارش دهنده    صدا و سیمای قم

تلویزیون شهری 12 متری

تلویزیون  24 متری    4k

تلوزیون شهری   15 متری   مدل P4

تلوزیون شهری ۱۵ متری

محل نصب : اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر

بیشتر

تلویزیون ۲۴ متری سالنی      4k

محل نصب    مرکز تحقیقات ایران خودرو

تی وی بک استیجِ 15 متری

سفارش دهنده : صدا و سیما

تلویزیون ۱۵ متری مجهز به سیستم صوتی

محل نصب : سینمای ساحلی خلیج فارس ( بوشهر )

نمایشگر LED

سفارش دهنده : صدا و سیما

تلوزیون 140 اینچی

محل نصب : ایستگاه راه آهن قزوین

tv شهری دات پیج 8

محل نصب : تبریز – ساختمان پزشکان

تلویزیون اطلاع رسانی

سفارش دهنده : دانشگاه علم و صنعت

تی وی شهری 6 متری دات پیچ 4

محل نصب : ایستگاه راه آهن قزوین

بیشتر

نمایشگر ال ای دی   ۱۶ متری

سفارش دهنده      صدا و سیما

تلویزیون سالنی 

محل نصب    ایستگاه راه آهن شاهرود

تلویزیونِ همایش  28 متری  Full HD

سفارش دهنده : دانشکده علوم پزشکی زنجان

تلویزیون سالنی

سفارش دهنده    راه آهن

تلویزیون سالنی ۶ متری

محل نصب : بیمارستان خاتم النبی

دات پیچ چیست؟

به فاصله بین مرکز دو پیکسل مجاور که به میلی متر اندازه گیری می شود به اصطلاح فنی دات پیچ گویند.

کیفیت تصویر نمایشگر شهری به چه عاملی بستگی دارد؟

کیفیت تصویر نمایشگر شهري به دات پیچ آن بستگی دارد. هرچه دات پیچ بالاتر باشد وضوح تصویر کاهش می یابد و جزییات کمتری از تصویر دیده می شود. بالعکس هرچه دات پیچ کمتر باشد وضوح تصویر بیشتر می شود و کیفیت بهتری خواهد داشت. به طور مثال کیفیت تصویر نمایشگری با دات پیچ ۵ از نمایشگری با دات ۱۶ بیشتر است.

نکته 1) اولین موردی که بایستی مورد توجه قرار گیرد این است که آیا تلویزیون قرار است در داخل ساختمان ( سالن کنفرانس یا پاساژ ) یا بیرون ساختمان ( میدان شهر یا بزرگراه ) نصب شود؟ اگر تلویزیون در بیرون ساختمان ( محیط باز ) و رو به آفتاب نصب خواهد شد ، بایستی شدت نور ( نوردهی ) نمایشگر تلویزیون زیاد باشد اگر نه در سایه نصب می شود از تلویزیونی با شدت نور پایین هم می توان استفاده کرد. ( در تلویزیون هایی با کیفیت نمایشگر یکسان از نظر شدت نور مدل 1R1G1B dip بیشترین ، مدل 3in1 dip متوسط و مدل SMD کمترین شدت نور را دارد ).

نکته ۲) بینندگان تلویزیون از چه فاصله ای تلویزیون را مشاهده می کنند ، از ۵ متری ۷۰ متری یا ۳۰۰ متری هر چقدر بیننده دور تر باشد باید تلویزیون بزرگتری بخرید. ( ما برای این کار از فرمول ساده ای استفاده می کنیم ، فاصله ببیننده تا تلویزیون را تقسیم بر ۱۰ می کنید مساحت نمایشگر تلویزیون به دست میاد به طور مثال اگر بیننده تلوزیون در فاصله ۱۲۰ متری هست ۱۲۰ تقسیم بر ۱۰ می شود ۱۲ پس نمایشگر تلویزیون بایستی ۱۲ متر مربع باشد یا به بیان دقیق تر از تلویزیونی به طول ۴ و عرض ۳ استفاده کنید ) نکته دیگر در مورد بیننده تلویزیون این است که هر چقدر بیننده به تلوزیون نزدیکتر باشد بایستی رزولوشن تلوزیون بالاتر باشد. اگر رزولوشن پایین انتخاب کنید بیننده نمایشگر تلوزیون را شطرنجی ( یا همون دون دون ) می بیند و تصویر کیفیت خوبی نخواهد داشت.

نکته ۳) آپشن هایی که می خواهید تلویزیون داشته باشد را تعیین کنید. مثلا تلویزیون شهري کانالهای تلویزیونی را پخش کند یا نه؟ حتی اگر تلوزیون در جایی نصب شده که صدا سیما سیگنال ندارد یا ضعیف است می توانیم از ماهواره کانال ها را دریافت کنیم و از طریق تلویزیون پخش کنیم . آیا می خواهید پخش زنده و مستقیم جشن ها و مراسم ها را داشته باشید؟ یا اینکه به چه طریقی می خواهید تصاویر و فیلم ها را به تلوزیون ارسال کنید تا پخش شوند؟ در ساده ترین حالت می توانید فیلم ها را روی فلش بریزید و به تلویزیون بزنید ، یا اینکه می توانید از راه دور مثلا از تهران به تلویزیونی که در نصف جهان اصفهان قرار گرفته فیلم را ارسال کنید تا پخش شود.

نکته آخر) آخرین نکته مهمترین نکته است و اون هم نحوه ساخت و کیفیت قطعات تلویزیون ، به بیانی دیگر برند تلوزیون شهری می باشد. تلویزیونی که قرار است در محیطی که در معرض تابش آفتاب، گرما و سرمای شدید ، بارش برف و باران ، گردو خاک و آب و هوای شرجی نصب شود اگر قطعات با کیفیتی نداشته باشد به قول معروف پودر می شود :)) اگر نحوه ساخت تلویزیون اصولی نباشد با نفوذ گردوخاک و حرارت رفته رفته تصویر تلوزیون کدر می شود و دیگر شفافیت روزهای اول را نخواهد داشت و با بی کیفیت بودن نمایشگر تلویزیون بعد از مدتی LED های نمایشگر دچار سوختگی می شود و بخش هایی از نمایشگر تصویر نخواهد داشت. تلویزیون بی کیفیت هر روز دچار خرابی و در نهایت خاموش می شود همان تلویزیون هایی که امروزه در سطح شهر زیاد می بینید و تعجب می کنید که چرا هیچوقت روشن نمی باشند و به کابوس خریداران خود تبدیل شده اند. حتما حتما در خرید تلویزیون شهري با مطالعه و کارشناسی شده اقدام کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید!

ماژول و کنترلر و منبع تغذیه و کابینت مهمترین اجزاء تشکیل دهنده تلوزیون ها می باشند. و کیفیت تلوزیون به کیفیت این قطعات بستگی دارد. در مورد ماژول هم تراکم و هم کیفیت LED های آن بر کیفیت تلوزیون تاثیر دارد. برای ال ای دی ماژول برندهای مختلفی مثل Silan و Epistar و Nichia وجود دارد. بهترین منبع تغذیه برند MeanWell می باشد .

 بهترین کنترل برند LINSEN و NOVA می باشد و همچنین کابینت مدلهای مختلفی دارد که مدل آلومینیومی و فیبری که سبک بوده و بیشتر برای داخل سالن و تلویزیونهای اجاره ای استفاده می شوند و مدل فولادی که برای بیرون سالن می باشد. کابینت باید دقت بالایی داشته باشد در صورت دقت پایین در هنگام ساخت صفحه نمایش باعث ایجاد درز در صفحه نمایش شده و با نفوذ گرد و غبار نمای بدی در تصویر ایجاد می کند.

کیفیت منبع تغذیه و کنترلر و کابینت قابل تشخیص می باشد ولی کیفیت ال ای دیها نیاز به گذر زمان و کارکرد تلویزیون دارد که بعد از 2-3 سال مشخص خواهد شد.

۱. محل مورد استفاده باید مشخص شود که داخل ساختمان است یا خارج ساختمان.
۲. طول و عرض تلویزیون مشخص گردد. ( تلویزیون های بزرگ تر از فاصله زیاد به راحتی قابل مشاهده هستند )
۳. شدت نور مورد نیاز تلویزیون بایستی مشخص گردد . ( تلوزیون قرار است رو به آفتاب نصب شود یا در سایه؟  و همچنین در مورد تلویزیون های داخل سالن اگر شدت نور زیاد باشد باعث خستگی چشم بینندگان می شود )
۴. حداقل و حداکثر فاصله بیننده مشخص گردد. ( هر چه فاصله بیشتر باشد، بایستی تلویزیونِ بزرگتر بخرید تا نوشته ها و تصاویر تلویزیون به راحتی قابل مشاهده باشد )

بله.

تلویزیون شهری در هر شکل و اندازه ای ( از  5 تا 100 متر و بیشتر ) قابل ساخت هست. اما باید دقت داشت که تلویزیون در ابعاد استانداردِ طول ۱۶ و ارتفاع ۹ نمایش بهتری دارد. ( اکثر فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی با همین نسبت ساخته می شود )

میزان برق مصرفی هر نمایشگر با توجه به ابعاد و تعداد LED های هر نمایشگر متفاوت است. ولی بطور میانگین بین ۳۰۰-۸۰۰ وات در هر متر مربع می باشد.

۱. تلویزیون شهري خارج سالن به دلیل اینکه در محیط باز نصب می شود بایستی ضد آب باشد ولی تلویزیون داخل سالن خیر
۲. تلوزیون خارج سالن باید ضد ضربه باشد ولی تلوزیون داخل سالن نیازی به ضد ضربه بودن ندارد.
۳. تلویزیون خارج سالن بدلیل وجود آفتاب در فضای باز باید نور بالایی داشته باشد که داخل سالن نیازی به داشتن شدت نور زیاد ندارد.
۴. تلویزیون داخل سالن نسبت به خارج سالن باید رزولوشن بسیار بالایی داشته باشد بدلیل اینکه بینندگان تلویزیون در داخل سالن از فاصله نزدیکتری تلویزیون را مشاهده می کنند.

تلویزیون شهری اگر در خیابان نصب شود و در معرض دید عموم باشد نیاز به مجوز شهرداری دارد.

ssco  تا کنون ده ها تلوزیون شهری برای سازمان ها و اُرگانهای مختلف از جمله صدا وسیما ، بانک ها و دانشگاه ها طراحی و نصب کرده است. وقتی سازمان ها  و  شرکت هایی با این حساسیت و دقت بالا به ما اعتماد کردند و از خدمات ما رضایت کامل داشتند، قطعا شما هم هرگز از اعتماد به ما پشیمان نخواهید شد.

همیشه و در همه حال با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید    88948922  021    و   09100591005