مشاوره نورپردازی ساختمان

برای نورپردازی ، یک عکس از ساختمان یا جایی که می خواهید نورپردازی شود را برای ما از طریق تلگرام به آدرس ssco_tv@ ( کلیک کنید ) ۰۹۱۰۰۵۹۱۰۰۵ ارسال کنید تا قیمت و مشاوره های لازم توسط همکاران ما داده شود.

توجه: برای ساختمان های در حال ساخت، نمای پرسپکتیو ساختمان را برای ما ارسال کنید.

خدمات ما در زمینه نورپردازی

  • نورپردازی نمای مراکز تجاری، اداری و فرهنگی
  • روشنایی و نور پردازی پارک ها ، پل ها ، میادین و فضاهای شهری
  • نورپردازی بناهای تاریخی و باستانی
  • نورپردازی داخلی، تلفیق نور و دکوراسیون داخلی

تعداد ساختمان هایی که نمای نورپردازی شده دارند روز به روز در حال افزایش است، مردم دوست دارند شهرهایشان با ساختمان های بلند و نورپردازی شده زیباتر و روشن تر از همیشه بنظر برسد. قسمت های خارجی ساختمان شامل نمای ساختمان، محوطه و فضای سبز همگی نیاز به نورپردازی دارند. بدون نورپردازی نمای ساختمان ، بنا هر چقدر که در روز زیبا و خاص باشد ، در شب هیچ جلوه ای نخواهد داشت.

نمای ساختمان های تجاری و اداری یکی از مهمترین بخش های یک ساختمان برای جلب توجه مشتری است. نورپردازی و معماری از مهمترین اِلمان ها برای ساخت یک نمای خاص و ویژه است. نورپردازی باعث می شود تا جلوه بنا بیشتر به چشم آید و معماری ساختمان بهتر دیده شود.

نورپردازی علاوه بر زیبایی، باعث می شود تصاویرِ مکان ها بهتر در ذهن ثبت شود و فراموش نشود. به طور مثال خیابانی که پر از اشیاء و ساختمان های نورپردازی شده است، در خاطر مردم بهتر بیاد می ماند و پس از مدتی تبدیل به جایی پر رفت و آمد و شلوغ می شود.

نورپردازی دلپذیر فروشگاه ها و مراکز خرید

نورپردازی مراکز خرید بایستی به صورتی باشد که مشتری جذب مرکز خرید شود و محیطی گرم و صمیمی و جذاب ایجاد کند تا مردم مدت زمان بیشتری را در آنجا سپری کنند و خرید بیشتری انجام دهند.

زیبایی نور در نمای ساختمان، تاثیر به سزایی بر معماری و محیط اطراف آن خواهد داشت. این جنبه از نورپردازی برای جذب مشتری و گردشگران در ساختمان‌های تجاری، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی و بناهای تاریخی بسیار حائز اهمیت است.

امروزه نورپردازی در محیط‌های خارجی و نمای بیرونی ساختمان‌ها می‌تواند فضای شهری را در طول شب پویا و زنده نشان دهد. در واقع نور توجه را به رنگ‌ها، بافت‌ها و فرم‌های فضا جلب کرده و به معماری در رسیدن به هدف واقعی خود کمک می‌کند. اما برخی نورپردازی‌ها به دلیل عدم رعایت نکات اصولی نتیجه عکس داشته و تاثیر منفی در عناصر معماری، زیبایی فضا، جذب عموم مردم، کارایی و کارکرد بنا خواهد داشت.

نورپردازی مجتمع تجاری – تهران

تبلیغ و جذب مشتری از خیابان های اطراف مجتمع

ما چگونه با نور پردازی زندگی را دگرگون می کنیم؟

با نورپردازی اداره موجب سازنده تر شدن افراد و انعطاف پذیر شدن فضاها می شویم. با نورپردازی خانه، خانه را شادتر و سرزنده تر می کنیم و می توانید نور خانه را به سلیقه ی شخصی خود تغییر دهید و از راه دور کنترل کنید. با نورپردازی خیابان امنیت و کارآمدی بیشتر به شهرها می بخشیم. این ها تنها نمونه هایی از روش هایی هستند که با نور پردازی زندگی را دگرگون می کنیم.

نورپردازی نمای ساختمان

مجتمع تجاری – تهران

نورپردازی نمای شیشه ای و منحنی

با قابلیت پخش فیلم و افکت

نورپردازی ترکیبی مجتمع تجاری

با قابلیت برنامه ریزی و پخش افکت

نورپردازی نما

علوم پزشکی سبزوار

نورپردازی برج مراقبت

با چراغهای توان بالا و سیستم Dmx

طراحی نور پردازی نمای مجتمع اداری

طراحی نور پردازی نمای ساختمان شهرداری تهران

طراحی نورپردازی نمای تالار

طراحی روشنایی نمای بانک صادرات

طراحی نورپردازی ساختمان اداری

سلیمانیه عراق

نورپردازی نمای بانک مسکن

نورپردازی ساختمان پتروشیمی

نورپردازی ساختمان شرکت پتروشیمی
نورپردازی ساختمان شرکت پتروشیمی

نورپردازی نمای مسكونی

نورپردازي نمای مسكونی

نورپردازی نمای هتل

نورپردازی نمای هتل
نورپردازی نمای هتل

آسمان مجازی

آسمان مجازی یکی دیگر از انواع پنلهای LED می باشد که مکمل زیبایی دکوراسیون منزل یا محل شما می باشد این محصول بر روی سقف های کاذب و سقف های معمولی به آسانی قابل نصب می باشد تصویر مورد نظر با کیفیت بالا با پرینتر مخصوص چاپ و بر روی پنل های روشنایی ساخت این شرکت نصب و به خاطر باریک بودن (ضخامت کمتر از یک سانتیمتر) و با وزن کمتر از 6 کیلوگرم در هر متر مربع و با بهره گیری از سیستم نور از طرفین و صفحه پخش کننده نور و با درخشش ملایم و آرامش بخش این محصول را در مقایسه با محصولات مشابه منحصر به فرد نموده است همچنین قابلیت نصب بر روی دیوار که اصطلاحا به آن پنجره مجازی گفته می شود را نیز دارد. قابلیت کم و زیاد کردن نور این محصول باعث شده که هم بتوان از تماشای منظره. عکس و یا طرحی زیبا لذت ببریم و هم روشنایی دلخواه را تنظیم نماییم.

SSCO خالق نورپردازی های زیبا و مدرن به مدت 10 سال

ما در طراحی نورپردازي، فقط با نور کار نمی کنیم، بلکه آن را درک می کنیم. ما معتقدیم که نورپردازی باید در کانون فرآیند معماری قرار بگیرد و به این منظور حد و مرزهای خلق فضاهای خیره کننده ی بصری را که تعامل ظریفی میان بافت، فُرم و رنگ ایجاد می کنند، را به چالش می کشیم. ما با کار کردن در بالاترین سطح فناوری نورپردازی، نوری را خلق می کنیم که بدون تردید با محیط خود ادغام می شود و حداکثر تأثیر را با نتایجی استثنائی به وجود می آورد.
تیم خلاق ما همان قدر که باتجربه است، دارای تنوع نیز می باشد. استعدادهای ما شامل فارغ التحصیلان در زمینه های طراحی نور، معماری، هنرهای زیبا و مهندسی هستند که در زمینه ی خود متخصص می باشند و هر کدام بدون استثنا نسبت به کار خود اشتیاق دارند. ما با همکاری نزدیک با معماران، طراحان و مشتریان، تخصص عملی را با فناوری پیشرفته ترکیب می کنیم و با رویکردی منحصر به فرد و خلاقانه محصولی ارائه می دهیم که کاملاً بی نظیر است.

روش کار ما چگونه است؟

نمونه ی کار ما شامل پروژه هایی در محدوده و مقیاس های بی شمار است، از بناهای تاریخی گرفته تا آسمان خراشها – که هر کدام نیازمند روش منحصر به فردی برای طراحی هستند. ما با مشتری همکاری نزدیکی داریم تا طرح هایی را به وجود بیاوریم که زیبایی شناسی، کارایی، حفظ و نگهداری و هزینه را در حالت تعادل نگه می دارد.
پروژه های ما مرحله گذاری می شوند که این به ما اجازه می دهد تا پروژه را در هر مرحله با مشتری و تیم طراحی مرور کنیم و مطمئن شویم که بهترین نتیجه را برای مشتری به ارمغان می آوریم.

مرحله ی اول – طرح شماتیک

کلید این طراحی، ایجاد درک مختصری از طرح برای مشتری است. پس از این مطالعه ی دقیق، یک برنامه ی مفهومی طرح نورپردازي برای مشتری و تیم طراحی ایجاد می شود تا نظر خود را بگویند و آن را تأیید کنند.

مرحله ی دوم – توسعه ی طرح

ما بر اساس بازخوردها با تیم طراحی کار می کنیم تا طرح مفهومی را به یک بسته ی طراحی اولیه به همراه نقشه ها، تصاویر جزئی، مشخصات چراغ، شرح وظایف، بودجه و سایر اطلاعات فنی تبدیل کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر گونه مقررات و الزامات فنی رعایت شده باشد. یادداشت ها و جزئیات طرح برای هر سفارش و عناصر داخلی نورپردازی ایجاد می شود. یک بسته ی طراحی اولیه به منظور پیشنهاد، مرور و نظردهی به مشتری و تیم طراحی ارائه می شود.

مرحله ی سوم – اسناد ساخت

پس از تأیید، طرح به یک بسته ی ساخت اولیه تبدیل می شود که پروژه بر مبنای آن ساخته می شود. این یک بسته ی دقیق به همراه نقشه ها، جزئیات، برنامه ی کنترل و مشخصات فنی چراغ هاست که تماماً حاشیه نویسی شده است. عناصر سفارش نور پردازی مرور نهایی می شود. این بسته برای ساخت به تیم ارسال می شود.

مرحله ی چهارم – مدیریت ساخت

ما زمان تحویل نهایی یک پروژه به خود می بالیم. ما همراه با تیم ساخت کار می کنیم تا مطمئن باشیم که پروژه به نحو احسنت اجرا و نور راه اندازی شده است و بهترین نتیجه ی ممکن به دست آمده است.

تمام سیستم های نورپردازی هزینه برق مصرفی را افزایش می دهند، SSCO همواره از بصرفه ترین روش ها و کم مصرف ترین چراغ ها برای نورپردازی استفاده می کند. قبل از اجرای نورپردازی میزان برق مصرفی را به شما اعلام خواهیم کرد.

نورپردازی اگر توسط تیم حرفه ای و مجرب انجام شود به نما آسیبی وارد نمی شود ولی اگر بوسیله افراد غیر متخصص انجام شود بله، نما آسیب می بیند.

اگر ساختمان تان به صورت هوشمند نورپردازی شده باشد، شما می توانید به وسیله موبایل رنگ نور چراغ های نورپردازی را تغییر دهید یا نور چراغ ها را کم یا زیاد کنید که این کار باعث کاهش مصرف برق می شود.

بله، در کل نورپردازی بایستی به صورتی اجرا شود که یکپارچگی بافت منطقه حفظ شود و همچنین شدت نور آنقدری نباشد که باعث آزار چشم عابران نشود.

  • در صورت خراب شدن، به سادگی قابل تعویض اَند.
  • در برابر بارندگی، سرما و گرما مقاوم اَند.
  • قابل چرخش اَند تا نور به هر سمتی که لازم بود تابیده شود.
  • ایمن اَند.