نمایشگر شیشه ای فول اچ دی * محصولی خاص، ارزان قیمت و بسیار کارا در زمینه تبلیغات *

led lamsi - نمایشگر شیشه ای لمسی
led lamsi 3 - نمایشگر شیشه ای لمسی

شما میتوانید با هر شکل و فرمی که مایلید یک فیلم و یا تصویر را بر روی یک شیشه نمایش دهید .می توانید ویترین فروشگاه خود را به یک پرده نمایش تبدیل کنید. میتوانید درون نمایشگاه ها شیشه هایی را نصب کنید که فیلم نمایش میدهند و … نکته جالب آنست که حتما” نباید صفحه نمایش شما مربع یا مستطیل باشد. تصور کنید آرم شرکت شما به شیشه چسبیده و درون آن فیلم نمایش داده میشود. هرگونه طرح، آرم، شکل و حتی نوشته ای میتواند صفحه نمایش شما را تشکیل دهد.
دقت و کیفیت بالای تصاویر ، فارغ از هرگونه سایز و ابعاد ، در کنار محتوای کم نظیر و حرفه ای که همگی توسط تیمی مجرب و متخصص ایجاد می شوند از مهمترین برتریهای این تکنولوژی نسبت به صفحات نمایشگر LED و LCD می باشد.
صفحات ویژه با پوشش نانو ، دارای گین بالا و در انواع سفید ، خاکستری و بیرنگ در هر سایز و شکلی (70 اینچ تا 600 اینچ) ویترین شما را به نمایشگری بزرگ و پرجاذبه تبدیل می کند. قابلیت جذب بیشتر و موثرتر ، بخصوص در محیط های شلوغ و پرتردد ، جلوه های ویژه صوتی و تصویری و قابلیت بروزرسانی هرگونه محتوای تبلیغاتی ، تنها بخشی از دلایل استفاده این سیستم به جای بیلبردها و بنرهای تبلیغاتی امروزی است . از طراحی محتوا تا ایجاد ،نصب و راه اندازی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری دیجیتال ، همگی توسط تیم متخصص ما صورت می گیرد . استفاده از قابلیت کنترل لمسی و سنسورهای حرکتی و در نهایت هوشمند سازی سیستم از ویژگی های کم نظیر این سیستم می باشد.

led lamsi 1 - نمایشگر شیشه ای لمسی
led lamsi 2 - نمایشگر شیشه ای لمسی

نمایشگر شیشه ای فول اچ دی * محصولی خاص، ارزان قیمت و بسیار کارا در زمینه تبلیغات *

led lamsi 4 - نمایشگر شیشه ای لمسی
led lamsi 7 - نمایشگر شیشه ای لمسی

یک صفحه ی لمسی ( touch screen ) که این روزها به نام تاچ اسکرین نیز نوشته و خوانده می شود؛ در واقع صفحه ای است که به تماس انگشتان دست حساس بوده و قابلیت شناسایی و دریافت محل برخورد انگشتان دست به صفحه را دارد و می تواند به این شناسایی لمسی پاسخ دهد.
امروزه این فن آوری در انواع صفحات تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد ؛از انواع دستگاههای پزشکی و تجهیزات کنترلی گرفته تا انواع دستگاههای عابر بانک، دستگاههای ثبت سفارش در فروشگاهها و سالهای اخیر در تلفن های همراهِ هوشمند (smart phone).
تجسم کنید بیرون از یک فروشگاه ایستاده اید و بر روی شیشه فروشگاه تصویری از سایت یا سی دی مالتی مدیای فروشگاه قرار دارد و شما میتوانید با لمس منو ها وارد بخش های مختلف شده و محصولات متعدد را ببینید. دقیقا مانند آنکه یک مانیتور تاچ اسکرین روبروی شماست. جالب تر آنکه همه تجهیزات در داخل فروشگاه نصب میشود و به لحاظ امنیتی هیچ مشکلی نداشته و حتی زمانی که فروشگاه تعطیل است نیز شما میتوانید از آن استفاده فرمایید. حتی میتوان ترتیبی داد که مشتری سفارش خود را ثبت کند یا در زمانی که کسی از آن استفاده نمیکند فیلم یا تصویر تبلیغاتی بر روی آن نمایش داده شود. سایز آن میتواند به دلخواه شما باشد.
كاربرد دیگر این نوع نمایشگرها به عنوان استندهای لمسی می باشد. استند های لمسی در واقع از زیرمجموعه ی سامانه های اطلاع رسانی دیجیتالی به شمار می آیند. استند های فوق، با استند های معمولی از لحاظ شکل ظاهری تفاوتی نداشته و تنها، نمایشگرهایی هستند که به صفحه ی لمسی مجهز بوده و قابلیت شناسایی لمس انگشتان دست را دارند. هر استند لمسی از نرم افزار تنظیم مخصوص به خود برخوردار بوده که بوسیله ی آن می توان محدوده ی لمس انگشتان، نوع قرارگرفتن آن و میزان حساسیت دستگاه را تعریف و تنظیم کرد.
استند های لمسی در انواع اندازه های مختلف موجود بوده و می توان آنها را بصورت سفارشی نیز طراحی کرد و ساخت. این گونه از استندهای لمسی، نیز همچون دیگر نمایشگرهای سامانه های اطلاع رسانی دیجیتال بنا به نوع کارکرد آنها به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند. از این استند ها در کیوسکهای اطلاع رسانی، ثبت سفارش در انواع مکانهای عمومی، برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده می شود.درواقع بیشترین مورد استفاده ی آنها در اطلاع رسانی عمومی است.

led lamsi 8 - نمایشگر شیشه ای لمسی
led lamsi 6 - نمایشگر شیشه ای لمسی
فهرست