کفپوش LED

محصولی جدید از گروه صنعتی SSCO كه به عنوان كفپوش، قابل بکارگیری در سالن های همایش و مراسم و اجرای كنسرت و تالار های عقد و عروسی و رستورانها و کافی شاپها و مکانهای تفریحی می باشد وكاملا ضد آب، خش و ضربه و قابلیت تحمل وزن تا 700کیلو بر متر مربع می باشد و قابلیت پخش انواع افکت های نوری و یا تصویر (مدل خاص) را دارد. این محصول در دو نوع قابل سفارش است:

كفپوش LED نورپردازی

این نوع محصول به صورت بلوکهای مجزا کنترل می شوند و قادرند در هر لحظه یک رنگ را ایجاد کنند این رنگها می توانند آبی ، سبز ، قرمز ، زرد ، نیلی، بنفش یا سفید باشند.

فیلم کفپوش نورپردازی

کفپوش LED ویدئویی

این محصول از نمایشگر LED تمام رنگی با روکش پلاستیک مقاوم در برابر فشار و ضربه به ضخامت 20 میلیومتر تشکیل شده و قابلیت پخش فیلم و تصویر را دارند. این نمایشگر با تمام امکانات موجود در نمایشگرهای LED قابل نصب می باشد و در مدلهای مختلف موجود می باشد.

فیلم کفپوش ویدئویی

كفپوش مجازی

با استفاده از این روش میتوان یک فرش مجازی تصویری روی زمین ایجاد کرد. انواع افکت ها و بازی ها قابل اجرا می باشد. مناسب برای مکان هایی که کودکان همراه با خانواده خود باید مدتی را در انتظار بمانند . وقتی که پدر و مادران توجه و نظرشان جلب بازی کودک میشود ، میتوان تبلیغات محصولاتی را در همان صفحه که نگاه ها به سمت آن است ،پخش نمود .
از میان صدها افکت میتوانید با توجه به حرفه خود ، افکت های مورد نیاز را انتخاب نمایید.
در هر افکت میتوانید تصاویر و یا فیلم دلخواه خود را جایگزین تصاویر از پیش تعیین شده نمایید.
فرض کنید سایز فرش مجازی حدود ۴ متر مربع است و یک تصویر متحرک در وسط این فضا در حال پخش است و چندیدن تصویر ثابت در اطراف این فیلم چیده شده است. پس از اینکه شخصی از روی تصویر عبور میکند ، تصاویر ثابت پراکنده میشود و فیلم در وسط این فرش در حال پخش است .
پس از چند ثانیه و بعد از خروج فرد از روی فرش ، تصاویر پراکنده شده دوباره به جای خود برمیگردند.
افکت های زیادی وجود دارند مثلا فرض کنید تعدادی حشره در این فرش مجازی در حال پرواز یا راه رفتن هستند.و باید با فشار دادن پا روی آن، امتیاز بگیرید .
یک حوض پر از ماهی و موجودات دریایی در نظر بگیرید که میتوانید با تور آنها را شکار کنید. این بازی ها میتواند یک یا دو نفره، با صدا یا بی صدا باشد.

فیلم کفپوش مجازی